Zakázková výroba zajišťuje konstrukci a výrobu přípravků, upínačů, speciálních nástrojů, razníků, nožů pro strojírenství, dřevoprůmysl, náhradních dílů standardních i speciálních, přípravků pro výrobu, opravárenství, automobilový průmysl a servis.

Průmysl  a výroba

Vyrábíme běžné i přesné upínky pro strojírenství, svěráky, přesné broušené podložky, výškově stavitelné podložky (panenky, čerty).  

Zámečnictví a klempiřství
Realizujeme jednoduché konstrukce pro dům a zahradu: kovové svařence, stoly, stojany, schody. Vyrábíme Zakružováním a svářením na zakázku vchodové stříšky, přístřešky a kryty, dále pěstabní stoly, stojany, skleníky, foliovníky a pařeniště či vyvýšené záhony. Sváříme ocel, hliník i nerez a ochranných atmosférách inertních plynů, digitální svářecí stroj MIG/MAG, TIG/WIG.  

Dřevoprůmysl a zpracování materiálů
Speciální i běžné lineární nože pro řezačky, drtičky a perforace dřevěných, plastových i plechových materiálů, ruční i strojní zpracování různých materiálů. Repase nástrojů, vlastní výroba razníků s dlouhou dobou živostnosti a povlakované nástroje.   

Opravárenství, automobilový průmysl, servis
Přípravky pro speciální i běžné úkony při opravách motorů, převodových skříní a dalších součástí, stahováky ložisek, nábojů, kroužků, nastavovací a seřizovací stolice pro servisy osobních i nákladních vozidel.